VDRUS10T130BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRUS10T130BSE
Beschreibung:
VDR US 10D 4500A 130V STLDS BULK
Auf Lager : 156
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 580 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series VDRUS
Energy 52J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 130 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V