VDRUS10T420BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRUS10T420BKE
Beschreibung:
VDR US 10D 4500A 420V KNLDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 165 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series VDRUS
Energy 128J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 420 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V