VDRUS14X275BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRUS14X275BSE
Beschreibung:
VDR US 14D 8000A 275V STLDS BULK
Auf Lager : 1483
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 440 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series VDRUS
Energy 185J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 275 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 350 V