VDRUS14X300BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRUS14X300BSE
Beschreibung:
VDR US 14D 8000A 300V STLDS BULK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series VDRUS
Energy 205J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 300 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V