VDRUS20Z550BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRUS20Z550BKE
Beschreibung:
VDR US 20D 130AA 550V KNLDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 320 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series VDRUS
Energy 595J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 550 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 745 V