VE-222M1CTR-1616S
Surge
Produkt-Nr.:
VE-222M1CTR-1616S
Hersteller:
Surge
Beschreibung:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Auf Lager : 398
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 200
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.669" (17.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Series VE
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr SURGE
Capacitance 2200 µF