VE07M00170K--
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE07M00170K--
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 27V 100A DISC 7MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24 V
Capacitance @ Frequency 1050 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 30 V
Series -
Energy 0.3J
Package / Case Disc 7mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 17 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 22 V
Current - Surge 100 A