VE09M00200K--
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE09M00200K--
Beschreibung:
VARISTOR 33V 250A DISC 9MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.5 V
Capacitance @ Frequency 1500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.5 V
Series -
Energy 0.9J
Package / Case Disc 9mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 20 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 250 A