VE09M00321KDD
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE09M00321KDD
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series -
Energy 7.5J
Package / Case Disc 9mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 420 V