VE13M00151KED
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE13M00151KED
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 240V 2.5KA DISC 13MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series -
Energy 13J
Package / Case Disc 13mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 200 V