VE13M01750K
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE13M01750K
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 270V 2.5KA DISC 13MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 340 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series -
Energy 13.5J
Package / Case Disc 13mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 175 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V