VE17M00131K
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE17M00131K
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 17MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 226 V
Series -
Energy 25J
Package / Case Disc 17mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V