VE17P00301K
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VE17P00301K
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 470V 6KA DISC 17MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series -
Energy 170J
Package / Case Disc 17mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V