VERSAFLEX-50-0-SP
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
VERSAFLEX-50-0-SP
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1.969" X 492' BLK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -50°C ~ 150°C
Color Black
Material Polyester (PES)
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Versaflex
Type Sleeve
Length 492' (150.00m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.969" (50.00mm)
Environment Protection -
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Expanded 2.362" (60.00mm)