Zuhause / Tape / VF16B CIRCLE-3.5"-100
minImg
VF16B CIRCLE-3.5"-100
TapeCase
Produkt-Nr.:
VF16B CIRCLE-3.5"-100
Hersteller:
TapeCase
Beschreibung:
TAPE DBL COAT FOAM BLK 3 1/2"DIA
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2
Benutzer handbuch
Usage Bonding
Color Black
Backing, Carrier Carrier - PVC, Liner - Paper
Product Status Active
Thickness 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) 1/16"
Series VF16B
Length -
Mfr TapeCase
Temperature Range 150°F (66°C) Max
Package Tape & Reel (TR)
Tape Type Double Coated Foam
Width 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia