VJ0505D150JXPQJHT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ0505D150JXPQJHT
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0505
Auf Lager : 1990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series VJ HIFREQ HT
Package / Case 0505 (1313 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 15 pF