VJ1111D560JXEQJHT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1111D560JXEQJHT
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1111
Auf Lager : 2411
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series VJ HIFREQ HT
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 56 pF