Zuhause / Fixed Inductors / VLF10040T-331MR67
minImg
VLF10040T-331MR67
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF10040T-331MR67
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 670MA 870MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 670mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 670 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 870mOhm Max
Inductance 330 µH