Zuhause / Fixed Inductors / VLF10045T-331MR70
minImg
VLF10045T-331MR70
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF10045T-331MR70
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 700MA 829MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 829mOhm Max
Inductance 330 µH