VLF302510MT-100M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF302510MT-100M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 730MA 372MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 730 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 372mOhm Max
Inductance 10 µH