VLF403210MT-220M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF403210MT-220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 680MA 720MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 460mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 720mOhm Max
Inductance 22 µH