Zuhause / Fixed Inductors / VLF403215MT-2R2M-CA
minImg
VLF403215MT-2R2M-CA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF403215MT-2R2M-CA
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 3.14A 43MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.03A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 43mOhm Max
Inductance 2.2 µH