VLF504012MT-100M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF504012MT-100M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.3A 230 MOHM SMD
Auf Lager : 949
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.18A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 10 µH