VLF504015MT-100M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLF504015MT-100M
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.58A 140MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.58 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 10 µH