Zuhause / Fixed Inductors / VLS2010ET-220M-CA
minImg
VLS2010ET-220M-CA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS2010ET-220M-CA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 350MA 2.04OHM SMD
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 330mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.04Ohm Max
Inductance 22 µH