VLS252008ET-2R2M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS252008ET-2R2M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 840MA 290MOHM SM
Auf Lager : 1027
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 770mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 840 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Inductance 2.2 µH