VLS252010CX-2R2M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS252010CX-2R2M
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH SMD
Benutzer handbuch
Inductance 2.2 µH
Series VLS-CX
Type Wirewound
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr TDK Corporation
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)