VLS3010ET-150M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS3010ET-150M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 480MA 612MOHM SMD
Auf Lager : 135
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 480mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 612mOhm Max
Inductance 15 µH