VLS3012T-330MR40
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS3012T-330MR40
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 400MA 1.248OHM SM
Auf Lager : 795
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.248Ohm Max
Inductance 33 µH