Zuhause / Fixed Inductors / VLS4012ET-330M-CA
minImg
VLS4012ET-330M-CA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS4012ET-330M-CA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 700MA 804MOHM SMD
Auf Lager : 116
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 804mOhm Max
Inductance 33 µH