VLS5030EX-330M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS5030EX-330M-D
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
Auf Lager : 1995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 324mOhm Max
Inductance 33 µH