VLS5045EX-101M-H
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS5045EX-101M-H
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 700MA 754MOHM SM
Auf Lager : 3188
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 754mOhm Max
Inductance 100 µH