Zuhause / Fixed Inductors / VLS5045EX-151M-CA
minImg
VLS5045EX-151M-CA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
VLS5045EX-151M-CA
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 610MA 949MOHM SM
Auf Lager : 1985
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 560mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 610 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 949mOhm Max
Inductance 150 µH