VMK-R200-1.0-U
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
VMK-R200-1.0-U
Paket:
1206
Beschreibung:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.2,
Auf Lager : 34198
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm)
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 mOhms
Series VMK
Power (Watts) 1.5W