VMS-R068-1.0-U
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
VMS-R068-1.0-U
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.068 OHM 1% 4W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 68 mOhms
Series VMS
Power (Watts) 4W