VPP28-090-B
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
VPP28-090-B
Hersteller:
Triad Magnetics
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Auf Lager : 81
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 28.58mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 41.28mm L x 33.32mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 180mA, Series 90mA
Weight 0.25 lb (113.4 g)
Primary Winding(s) Dual
Series PC Mount: World Series™
Type Laminated Core
Power - Max 2.5VA
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 14V, Series 28V