VPS24-5400-B
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
VPS24-5400-B
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 85.85mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 60.45mm L x 68.33mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 10.8A, Series 5.4A
Weight 4.1 lbs (1.9 kg)
Type Laminated Core
Power - Max 130VA
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 12V, Series 24V