VPT30-3330
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
VPT30-3330
Beschreibung:
PWR XFMR TORO 100VA CHAS MT
Auf Lager : 27
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 51.0mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 87.00mm Dia x 47.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 6.66A, Series 3.33A
Weight 2.2 lbs (997.9 g)
Type Toroidal
Power - Max 100VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 15V, Series 30V