VPT48-20830
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
VPT48-20830
Beschreibung:
PWR XFMR TORO 1000VA CHAS MT
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 76.0mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 175.00mm Dia x 68.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 41.66A, Series 20.83A
Weight 18 lbs (8.2 kg)
Type Toroidal
Power - Max 1000VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 24V, Series 48V