VR68000004704FAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VR68000004704FAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 4.7M OHM 1W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 MOhms
Series VR68
Power (Watts) 1W