VR68000006804JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VR68000006804JAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 6.8M OHM 1W 5% AXIAL
Auf Lager : 1114
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 MOhms
Series VR68
Power (Watts) 1W