Zuhause / Oscillators / VT-501-EAE-2560-10M0000000
minImg
VT-501-EAE-2560-10M0000000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
VT-501-EAE-2560-10M0000000
Beschreibung:
OSCILLATOR CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.465" L x 0.390" W (11.80mm x 9.90mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series VT-501
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz