W2A43A151JAT2A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
W2A43A151JAT2A
Beschreibung:
CAP ARRAY 150PF 25V NP0 0508
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 25 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 150pF