W2F11A2208AT1F
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
W2F11A2208AT1F
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP FEEDTHRU 22PF 100V 0805
Auf Lager : 12059
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Tolerance -20%, +50%
Voltage - Rated 100V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Height (Max) 0.045" (1.14mm)
Product Status Active
Ratings -
Series W2F
Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 300 mA