W2L1ZC474MAT1A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
W2L1ZC474MAT1A
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0508
Auf Lager : 2744
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series IDC, W
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.47 µF