W3A43A330KAT2A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
W3A43A330KAT2A
Beschreibung:
CAP ARRAY 33PF 25V NP0 0612
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 33pF