W3A4YC223KAT4A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
W3A4YC223KAT4A
Beschreibung:
CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0612
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 16 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.022µF