WAU24-750
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
WAU24-750
Beschreibung:
AC/AC WALL MNT ADAPTER 24V 700MA
Auf Lager : 379
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.89" L x 2.36" W x 3.15" H (48.0mm x 60.0mm x 80.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Series WAU24
Power (Watts) 17 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 24VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 120VAC