WDU15-1700
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
WDU15-1700
Hersteller:
Triad Magnetics
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 26W
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.35" L x 2.68" W x 2.17" H (85.0mm x 68.0mm x 55.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.7A
Series WDU
Power (Watts) 26 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 15V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC