WJ10050-200
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
WJ10050-200
Beschreibung:
RF FERRITE SHEET 3.937"X1.969"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Material Ferrite Powder
Thickness - Overall 0.005" (0.12mm)
Product Status Obsolete
Series -
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 3.937" (100.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Shelf Life -
Package Bulk
Width 1.969" (50.00mm)